Keşan Haber
reklam

Bezbaş’tan İsyan…

Bezbaş’tan İsyan…
Bu haber 18 Ekim 2017 - 22:16 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.
reklam
 Keşan Final Lisesi ve Aden Koleji Ortaklarından, Medya Keşan Gazetesi Sahibi Mustafa Bezbaş, kardeşinin geçirdiği
bir olay nedeniyle Keşan Devlet Hastanesi yetkililerine adeta isyan etti.
Bezbaş, Facebook sayfasında konuyla ilgili 17 Ekim 2017 Salı günü bir paylaşım yaparak, konuyu kamuoyu ile paylaşarak, kardeşinin tedavisinin ardından gerekli yasal işlemleri başlatacağını belirtti.
Bezbaş’ın konuyla ilgili yaptığım paylaşım şöyle;
22539718_2416046621953000_4356346127209942733_n Sevgili Dostlarım :Biricik kız kardeşim Gönül Bezbaş Öner Cumartesi akşamı beyin kanaması geçirmiştir .Evinin yanındaki Keşan devlet hastanesine şiddetli baş ağrısı şikayetiyle giden kardeşim müşahade altına alınması gerekirken bir şeyiniz yok denilerek evine gönderilmiş ve on beş dakika sonra beyin kanaması geçirmiştir .
Sonrasında yaşadığımız süreç ve çaresizlik dostlarımızın ,sevenlerimizin devreye girmesiyle son bulmuştur. Kardeşim şu anda Biruni üniversite hastanesinde tedavi görmektedir .İhmali olanlar hakkında gerekli yasal işlemlere kardeşimin tedavisi sonrası başlayacağız .Başka aileler yanmasın .
Arkadaşlarımızdan ve akrabalarımızdan bu olayı gizlediğimiz ,kardeşimin hastalığını haber vermediğimiz konusunda sertçe eleştiriler artınca bu paylaşımı yapmak zorunda kaldım .Kardeşimin Kızı yurt dışında eğitim görüyor ,Annem yaşlı onlar duymadan kardeşimizi iyileştiririz diye alınan aile kararı gereği olayı olabildiğince dost ve akraba çevremize duyurmamaya çalıştık .
Ama bunu bugün ,kardeşimin yurt dışındaki kızının duymasından sonra saklamanın bir anlamı kalmadı.48 yaşına kadar babasının cenazesi dahil gözünden yaş akmayan Mustafa hoca da ağlıyor artık .
Kardeş ne kadar tatlıymış .Dualarınızı esirgemeyin .Telefonlarına bakamadığım dostlarım lütfen kusura bakmasın .
Gönül Öner’e geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.
www.kesanhaber.net

Etiketler :
reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER