SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik
Necdet Uybaş

Belediye Başkanı Bostancı…

Belediye Başkanı Bostancı…
Bu haber 01 Aralık 2017 - 22:37 'de eklendi ve 120 kez görüntülendi.

Enez belediye Başkanı Abdullah Bostancı… Siyasete CHP de başladı.CHP de belediye başkanlığı ardından da milletvekili aday adayı oldu. Son seçimde de AKP ye geçerek yeniden belediye başkanlığı koltuğuna oyurdu.
Bu kolay olmadı gibi görünüyor ama Bostancı için kolay oldu bence. Bostancı CHP ve AKPlileri iyi tanıyor. Kendisine kimlerden oy geleceğini iyi biliyor.Hesap yapmadan da yola çıkmaz.Hesabını yaptı ve seçimi kazandı.
Kazandı ama tahmin etmediği bir borcu koltuğa oturduğu gün kucağında buldu.Tam 66 milyon. Sonra bunun 10 milyon lirasının bir hatadan kaynaklandığını bularak itiraz etti ve belediyeyi 10 milton borçtan bir kalemde kurtardı.Sonra alacakları olanlar da ile anlaşarak borcun bir kısmını ödedi. Şu anda borç 40 mılyonun üzerinde.. Enez gibi bir yerde bu büyük bir para tabii. yani insan adım atamaz.Ama Bostancı bununla da başa çıkmasını bildi. Araç filosunu çok geliştirdi. Adeta para basan fabrika yaptı.
Bostancıyı bir çok yönü ile eleştirebiliriz. Ama kabul edelim ki çok kurman bir siyasetçi..İstanbul belediyelerinden bir çok araç kopardı… Tabii bunlar Enez’in malı oldu.
Bostancı uyanık biri dedik ya.. Gazeteci gördümü hemen koluna girer ve makamına getirerek bir kahve söyler. Bu arada da sıralar söyleyeceklerini… Yakın bir zamanda başka ilçede bir belediye başkanı ise makamında bizi 4 saat bekletti sonra da gecenin karanlığında çağırdığı mahalle arasında ” Ben sizi unuttum” diyerek gazetecilere ne kadar da değer verdiğini gösterdi.
Kurt siyasetci” Enez’de insanlara nasıl refah getiririz”i düşünüyor.
Bu arada belediye de iş kur dahil 421 kişi çalışıyor.Enez’de yani 10 kişiden biri ekmeğini şimdilik belediyeden çıkarıyor.
Enez’în en büyük sorunlarından biri de sit.. İnşaat yapmak kolay değil. Bostancı bunu da çözmüş…Toprağın altına kurullar karar verirken,yakın zamanda üstüne de belediye izni yetecek.Yani inşaat yapmak kolaylaşacak.
Enez’de büyük bir potansiyel var. Deniz,orman,tarihi eser,kum güneş…Biraz da akıl olursa… Enezlinin sırtı yere gelmez.Yeter ki para kazanma yönünde birlikte hareket edilsin…
Enez’de arsa fiyatları tavan yapıyor.Şu anda revaçta bir yer.
Gelecek günler Enez için çok daha iyi olacak.Yani İyi Parti’de sessiz geliyor haberiniz ola…
NOT: Bu arada beni 4 saat bekleten ve “unuttum” diyen belediye başkanına da saygılar sunuyorum. Bir daha bulursa 8 saat bekletsin.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA