SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Becan, Muhtarlar ile Birlikte Ankara’daydı

Becan, Muhtarlar ile Birlikte Ankara’daydı
Bu haber 19 Ocak 2023 - 2:41 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.

Uzunköprü Köy ve Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeydi. Başkan Becan önderliğinde başlayan programda Muhtarlar Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Orhan Çakırlar ve Fatma Aksal’ı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret ve toplantıların ardından heyet, CHP Grup Toplantısı’na konuk oldu. CHP Grup Toplantısı’nın sonlanmasıyla Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan ve Uzunköprü Köy ve Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmenin ardından yaptığı sosyal medya paylaşımında “Gerçekleştirdiğimiz görüşmede, bölgemizde yaşanan nüfus kaybı, tarımsal kalkınmada yaşanan problemler ve çiftçilerimizin artan maliyetleri gibi bizleri yakından ilgilendiren konular hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu; Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında getirilecek tüm çözümleri bizlerle paylaştı” dedi.

 

Heyet; 6’lı Masa’nın Paydaşı Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile Bir Araya Geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen toplantıya Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt katılım gösterdi.

 

Uzunköprü Halkını Gururlandıran Gün

Trakya’nın Tek Kadın Belediye Başkanı Özlem Becan ve Uzunköprü Köy ve Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet Anıtkabir’de düzenlenen Askeri Tören ile Ata’mıza çelenk sundu. Gerçekleştirilen törenin ardından yaptığı sosyal medya paylaşımında Başkan Becan “Muhtarlarımız ile birlikte Cumhuriyetimizin kurucusu, Ebedi Başkomutanımız, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurundaydık. Düzenlenen Askeri Tören ile Uzunköprü

Belediye Başkanlığı çelengini Ata’mıza sunduk. Çelenk Sunma Töreni’nin ardından Anıtkabir Şeref Defteri’ni imzaladık” dedi.

Gerçekleştirilen Resmi Tören kapsamında imzalanan Şeref Defteri’ne Özlem Becan şu notları düştü;

“Aziz Atam;

Bugün manevi huzurunda; kararlılık, azim ve devrimlerinle inşa ettiğin laik Türkiye Cumhuriyeti’nin bir evladı; açtığın yolda, ülkemizin aydınlık yarınlarına doğru inançla yürüyen bir Türk kadını olarak bulunmanın tarifsiz gururunu içerisindeyim.

Bu gururla ülkemizi işaret ettiğin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için durmaksızın çalışıyoruz. Yolumuza çıkan tüm olumsuzluklarla, zorluklarla, damarlarımızdaki asil kandan aldığımız güçle mücadele ediyoruz.

Büyük Atatürk,

Umutlarımızı besleyen azminiz ve kararlılığınızla; açtığınız yolda, ilkelerinizi rehber edinerek uygar ve çağdaş bir Türkiye Cumhuriyeti için çalışmaya devam edeceğimize huzurunda bir kez daha söz veriyor, aziz hatıranın önünde saygı ile eğiliyoruz.

Ruhun şad olsun…”

 

Heyet, Cumhuriyet’in Temellerinin Atıldığı Yerde; 1. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeydi

Uzunköprü Heyeti Ankara Ulus’ta bulunan 1. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı tarihi binada çekilen fotoğrafları paylaşan Özlem Becan “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde ülkemizin bağımsızlığının teminatlarının oluştuğu, birçok önemli kararın alındığı yerde bulunmak hepimizi duygulandırdı” dedi.

 

 

Son Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ne

Gerçekleştirilen Ankara programının son ziyareti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’neydi. Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan önderliğindeki Köy ve Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile bir araya geldi. Genel Merkez’de gerçekleştirilen görüşmede Uzunköprü’nün ve Trakya’nın durumuna dair fikir alışverişinde bulunuldu. Faik Öztrak, Cumhuriyet Halk Partisi’nin geliştirdiği çözümleri ve yeni projeleri muhtarlara aktardı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA