Keşan Haber
reklam

“Bayim Olur Musun?” fuarı’nı ziyaret

“Bayim Olur Musun?” fuarı’nı ziyaret
Bu haber 16 Ekim 2017 - 21:06 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.
reklam

Keşan TSO, üye firmaları ve çalışanlarından oluşan 120 kişilik heyetin katılımları ile “İstanbul Bayim Olur Musun?” Fuarını ziyaret eden en kalabalık kurum olarak Uluslararası Fuara damga vurdu.

Mustafa Helvacıoğlu; “Üyelerimiz ile birlikte yeni iş fırsatlarını değerlendirip Dünyada yeni gelişen iş vizyonlarını takip ettik.”

Keşan TSO heyeti, 15 Ekim Pazar günü, sabah saat 06:00’da Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden üye firma temsilcileri ve çalışanlarından oluşan 120 kişilik grubun yer aldığı iki otobüs ile İstanbul CNR Fuar Merkezi’ne hareket etti.

Bu yıl 15.si gerçekleştirilen Bayim Olur Musun? Fuarı ile birlikte 14. Zeytinburnu Yöresel Günler Etkinliğine de ziyaret gerçekleştirilen Keşan TSO heyeti, yeni iş fırsatlarını değerlendirip gelişen iş vizyonlarını üyeleriyle birlikte takip etti.

Keşan TSO tarafından gerçekleştirilen fuar ve iş gezisi programı ile ilgili açıklamalarda bulunan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarının bu yıl CNR Fuar Merkezi’nde 15. kez düzenlendiğini belirterek şunları kaydetti;

“Dünya’da Yeni Gelişen İş Vizyonlarını Üyelerimiz İle Birlikte Takip Etme Fırsatı Yakaladık.”

“Katılımcı markalar, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur Musun Fuarı’nı Keşan, İpsala ve Enez’den katılan girişimci üyelerimiz ve üye firmalarımızın çalışanları ile birlikte ziyaret ettik. İstihdam ve yeni iş alanları oluşturulması anlamında ekonomiye önemli katkılar sağlayarak, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından da her geçen yıl önemini arttıran fuarda stantları ziyaret ederek yeni iş fırsatlarını değerlendirip, Dünyada yeni gelişen iş vizyonlarını da üyelerimiz ile birlikte takip etme fırsatı yakaladık. Ulusal ve global ölçekte 300’e yakın marka ve yaklaşık 40 Bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan, 46 ülkeden de katılımın olduğu fuarın amacı işletmelerin büyümesi ve zincirleşmesi, yeni iş ortakları bulmak ve marka değerini arttırmak ise fuarın ana teması.”

“Rotamız, Başarılı Bir Şekilde Gelişmek ve Markalarımıza Değer Katmak.”

Açıklamasının devamında, markaların ulusal ve uluslararası platformlarda yer almasının oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Mustafa Helvacıoğlu şu ifadeleri kullandı; “Bölgemizin en önemli kaynağı girişimciliktir. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek için girişimciliğimizi kullanmak ve markalarımıza değer katmaktır. Keşan’ın Satır Eti, İpsala’nın Pirinci meşhur, fakat aslında bölge olarak en meşhur olduğumuz konu girişimciliğimizdir. Biz aktif bir bölgeyiz, yerinde duramayan, kabuğuna sığmayan bir yapımız var. Bizim sermayemiz akıl teri ve cesaret. Keşan’ın girişimcisinin üzerine güneş batmaz. Odalar ve Borsalar olarak sürekli altını çizdiğimiz gibi; Ülkemiz ve bölgemiz girişimcilikle ayağa kalkacak. Yeni Dünya, Yeni Türkiye ve Yeni Ekonomi dediğimizde, bunun altında hep girişimcilik yatıyor. Girişimciliği ve markalaşmayı önemsiyoruz.”

“Marka Olmak ya da Bir Markanın Bayisi Olmak Ticarette Gerekli Oldu.”

Helvacıoğlu açıklamasının sonunda ise, şu anda ülke çapında 175 civarında markanın dünya ekonomik pazarlarında mücadele ettiğini, bu hedefi asgari 300’e çıkarmak için çalışıldığını sözlerine ekleyerek; “Bayilik uygulamaları şirketleri hızla büyütüyor, işletmelerde kalite ve verimliliği arttırıyor, istihdama

pozitif katkı sağlıyor. Bayilik alan firma hızlıca kurumsallaşıyor. İşinizi büyütmek istiyorsanız, ya siz marka olacaksınız ya da bir markanın bayisi olacaksınız. Marka olmak ya da bir markanın bayisi olmak ticarette gerekli oldu” şeklinde konuştu.

Keşan TSO Heyeti fuar ve iş gezisi ziyaretinde, Keşanlı Ali markasıyla fuarda stant açan İsmail Fidan’ı da ziyaret ederek tebrik ettiler.

Heyet son olarak, İstanbul 14. Zeytinburnu Yöresel Günler Etkinliğini ziyaret ederek fuar ve iş gezisi programını tamamladı.

Etiketler :
reklam
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER