SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

BAŞBAKAN ERDOĞAN KEŞAN’DA

BAŞBAKAN ERDOĞAN KEŞAN’DA
Bu haber 08 Aralık 2013 - 20:37 'de eklendi ve 217 kez görüntülendi.


BAŞBAKAN KEŞAN’DA ile necdetuybas 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Keşan’da AK Parti Belediye Başkan adayının Mustafa Mercan olduğunu açıkladı.

 

Erdoğan, Edirne’nin Keşan ilçesinde yapımı tamamlanan bazı eserlerin toplu açılışı için Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende halka hitap etti.

 

Trakya’nın kendileri için ayrı bir öneminin  bulunduğunu belirten Erdoğan, Trakya’nın kendileri için aynı zamanda Selanik, Gümülcine, İskeçe, Deliorman, Kırcaali, Vardar, Üsküp, Priştina, Prizren ve Saray-Bosna olduğunu belirtti..

 

Hiçbir ayrıma gitmeksizin, hiçbir fark gözetmeksizin Trakya’daki herkesi ülkenin ayrılmaz bir parçası olarak gördüklerini ifade eden Erdoğan, bunun için Trakya’nın kalkınmasına, gelişmesine ve büyümesine ayrı bir önem verdiklerimi dile getirdi.

 

Güçlü Trakya’nın Balkanlar’daki kardeşliğin tamamının güçlenmesi demek olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Güçlü Trakya demek Türkiye’nin Avrupa standartlarına daha da yakın demektir. Trakya’daki tüm illerimizin, tüm ilçelerimizin kalkınması, büyümesi gelişmesi için her alanda yatırım yapıyoruz. İşte sadece Edirne’ye yatırımlarımız şu 11 yılda 5,3 katrilyon liradır. Bizim boş sloganlarla işimiz yok” diye konuştu.

Erdoğan Keşan-İpsala,Keşan-Gelibolu,Keşan-Malkara,Keşan-Edirne yollarında sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğünü Keşan-Enez yolunda çalışmaların başladığını,İpsala-Enez yolunun da bitirildiğini sözlerine ekledi.

 

Törene, Başbakan Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Şentop ve Süleyman Soylu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, , Edirne Valisi Hasan Duruer, Kırklareli Valisi Ali Yerlikaya

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA