SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Avrupa ve Amerika’ya kapı ve Pencere Keşan’dan Gidiyor…

Avrupa ve Amerika’ya kapı ve Pencere Keşan’dan Gidiyor…
Bu haber 14 Nisan 2017 - 15:24 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası üyesi Özbingöl Plastik ve Alüminyum Doğrama San. ve Tic. Ltd. Şti’nin kapı, pencere ve plastik doğrama imalatı üzerine gerçekleştirdiği ihracat başarısı takdir topluyor.

25 çalışan, 2 Bin m2 kapalı alan ve toplamda 10 Bin m2 çalışma alanı ile başta Almanya, İsviçre, Yunanistan, Fas, Bangladeş, Bulgaristan ve Amerika olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmiş olan Keşan TSO Üyesi Özbingöl Ailesi ihracat pazarını genişletiyor.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Keşan TSO Disiplin Kurulu Üyesi Mithat Beyazoğlu 07 Nisan Cuma günü Özbingöl Plastik ve Alüminyum Doğrama San. ve Tic. Ltd. Şti. Yetkilisi ve Keşan TSO 10. Dönem Meclis Başkanı Hayati Bingöl’ü ziyaret etti.

1987 yılından bu yana iç pazarda başarılı çalışmalarını sürdüren Özbingöl Plastik ve Alüminyum Doğrama San. ve Tic. Ltd. Şti. adına açıklamalarda bulunan Hayati Bingöl, iç pazarda hazırlanan çerçevelerin öncelikle Çanakkale, Tekirdağ, Edirne ve Ankara’ya gönderildiğini dile getirerek dış pazarda ise Amerika ve Avrupa’nın bir çok ülkesine imalat yaptıklarını dile getirerek şunları kaydetti;

“Avrupa’dan sonra Amerika’ya ihracatta bulunuyoruz”

“Firmamız tamamen imalat ağırlıklıdır. Bayi üzerinden de, montaj hizmeti sunuluyor. Bu çerçevede, iç pazar anlamında; Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale ile birçok ilçeye satışta bulunuyoruz. Bunun yanı sıra; yurt dışından da talepler alıyoruz. Yunanistan, Bulgaristan, Almanya, İsviçre’ye ihracatlarımız var. 80 bayimiz var ve bu bayilerimizden biri ile Amerika’ya doğrama konusunda ihracatta bulunduk. Bu sektörde 30 yılı aşkındır hizmet veriyoruz. Kalitemiz dünya standartlarına uygundur. İhracat konusunda devamlılık sağlayacağımızı düşünüyoruz. Dışarıya ürün satmak firmalara ve bölgeye gurur verir. Ümit ediyoruz ki, dış pazarımız genişler. Biz, en iyiyi ve kaliteliyi dünyanın bir ucuna götürmek için var gücümüzle çalışacağız. Avrupa ve Amerika ile kalite farkımız yok, onların fiyatı bizimkinden yaklaşık 10 kat daha fazla. Her ürünümüz dışarıda satılabilecek düzeydedir. Keşan artık, kendi kabuğunu kırıp; dış pazara satışlar yapmaya başladı ve bu durum oldukça memnuniyet verici.”

Mustafa Helvacıoğlu’da ziyarette yaptığı konuşmada; “10. Dönem Meclis Başkanımız Sayın Hayati Bingöl ve Özbingöl Ailesinin, 25 çalışanı ile istihdama olduğu kadar ihracatta da katma değer üretmesi bizler ve bölgemiz için oldukça önemlidir. Dünya ile rekabet ortamını Keşan’da sağlayan firmamızın özverili çalışmaları ve teknolojik yatırımları göz doldurmaktadır. Rakipleri ile Dünya pazarında mücadele eden firmamızın standartların üzerinde çalışması dikkat çekicidir. Keşan firmalarımızın kaliteyi benimseyip azimle mücadele ettiklerinde başarı hikayesi yazabildiklerini görüyoruz. Bu sonuç, bölgemizin girişimci olduğunu ortaya koyuyor. Hayati Başkanımızın ve Özbingöl Ailesi’nin başarılı çalışmalarına destek vermek için kurum olarak elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek istiyor başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA