SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

ARTIK VAKİT TAMAM! SAHAYA İNİYORUZ…

ARTIK VAKİT TAMAM! SAHAYA İNİYORUZ…
Bu haber 18 Nisan 2014 - 12:30 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi.

Toparlanın! Başlıyoruz” dedik iki yıl önce. Ve şimdi de diyoruz ki; “Artık Vakit tamam! Sahaya iniyoruz.” 3.Nesil Milli Görüş sahaya iniyor.

Biz Milli Görüşçüler olarak bu hareketin ve onun partisinin yanlış ve zayıf yöneticilerin elinde daha fazla yıpranmasına duyarsız kalamazdık.

Milli Görüş hareketinin bir an önce tekrar toparlanması, güçlenmesi ve yeni bir dünya idealini gerçekleştirmesi için ERBAKAN başa geçiyor.

4 Mayıs 2014 kongresinde Milli Görüş özlediği heyecanı ve gücü Dr. Fatih ERBAKAN ile bulacak, Saadet Partisi gerçek liderine kavuşacaktır.

Şimdi birlik zamanıdır. Şimdi heyecan, güç, liderlik, hizmet ve yeniden yapılanma zamanıdır. Şimdi İkinci ERBAKAN zamanıdır.

Müjdeler Olsun! Saadet Partisi özlediği, istediği liderine kavuşuyor. 4 Mayısta Dr. Fatih ERBAKAN’ın liderliğini ilan etmeye hazırlanıyor.

İkinci ERBAKAN döneminin başlangıcına ve bir liderin yükselişine şahit olmak isteyen herkes 4 Mayıs kongresinde yerini almalı, ERBAKAN olmalıdır.

Milli Görüş’ün yeniden inşasında bulunmak, iktidarında hizmetkar olmak için bütün teşkilatlarımızın bu yürüyüşe katılmalarını bekliyoruz.

Ey ERBAKAN! Sen yürüyeceksin, bu millet yürüyecek arkandan. Şimdi mutluluk zamanıdır, heyecan,irade ve liderlik zamanıdır. ERBAKAN zamanıdır.

Bütün teşkilatlardan ricamız; Dr. Fatih ERBAKAN görevi devraldığı gün herkesin kardeşlik hukuku içerisinde hiçbir kardeşini kırmamasıdır.

Yine teşkilatlardan ricamız; tertemiz bir sayfanın açılacağı kongreye kadar hiç kimsenin geçmişin kavgasını hiçbir kardeşi ile yapmamasıdır.

ERBAKAN dönemi sadece BİRLİK, HUZUR, KARDEŞLİK, ADALET ve DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA dönemi olacaktır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA