SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Antrenör Caner Yıllar ile yollar ayrıldı

Antrenör Caner Yıllar ile yollar ayrıldı
Bu haber 06 Şubat 2014 - 15:14 'de eklendi ve 169 kez görüntülendi.

Edirnespor Kadın Basketbol Takımı baş antrenörlüğü ve sportif direktörlüğü görevini yürüten Caner Yıllar ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı.

Çarşamba günü teknik heyet ve başkan Murat Boyacıoğlu arasında yapılan toplantıda bazı teknik konularda taraflar arasında görüş ayrılığı bulunduğunun anlaşılması üzerine başkan Murat Boyacıoğlu ve Caner Yıllar karşılıklı anlaşmaya vararak yolların ayrılmasına karar verdiler.
Caner Yıllar, teknik konularda görüş ayrılığı doğduğunu, bunların giderilememesi sonucu da karşılıklı mutabaka varılarak ayrılma kararı verdiklerini açıkladı. Edirne’yi ikinci evi olarak gördüğünü belirterek Edirnespor Kadın Basketbol Takımına hedefleri doğrultusunda başarılar dileyen Yıllar, “Edirne’de çok güzel günlerim geçti. Çok güzel işleri başardık. Ama bazen elde olmayan nedenlerden dolayı güzel birliktelikler sona eriyor. Ama ben dostluklarımızın baki kalacağına eminim. Başta başkan Murat Boyacıoğlu olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine, sporcularıma ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Murat Boyacıoğlu’da, Caner Yıllar ile güzel şeylere imza attıklarını, güzel işler başardıklarını belirterek “Ama bazen yolların ayrılması gerekebiliyor. Sporda bunlar maalesef var. Caner Yıllar hocamızla bazı teknik konularda görüş ayrılıklarımız oldu ve görüş ayrılıkları birlikte çalışma olanaklarımızı ortadan kaldırdı. Kendisine takımımıza yaptığı katkılardan ötürü teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. Takımımız hedefinde ilerliyor. Önümüzdeki günlerde daha geniş açıklamalarımız olacak” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA