SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

AK Parti’den İl Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

AK Parti’den İl Emniyet Müdürü’ne Ziyaret
Bu haber 29 Temmuz 2021 - 13:16 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.

 

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, Süleymanpaşa ilçe Başkanı Sezayi Çetin ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet Hakan Fındık’a nezaket ziyaretinde bulundular.

 

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Tekirdağ Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet Hakan Fındık, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, göreve başladıkları andan itibaren İlçe ilçe, mahalle mahalle kenti analiz ettiklerini aktardı. İl Müdürü Fındık, Tekirdağ genelinde ve Süleymanpaşa özelinde bazı alışkanlıkların eskisi gibi olmayacağını vatandaşların güvenliği ve huzuru için emniyet personeli olarak titizlikle çalıştıklarını dile getirerek nezaket ziyaretinin kendilerine güç kattığını ifade etti.

 

Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, Emniyet Müdürü Fındık’a görevinde kolaylıklar dileyerek Hükümet olarak Tekirdağ’ın asayişi ve huzuru noktasında Emniyet Müdürlüğü ile diyalog içinde olduklarını, vatandaşların ve emniyet personelinin asayiş için öneri ve istekleri hususunda işbirliğini daha iyi noktalara taşıma gayretini aktardı.

 

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin de Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık’a yeni görevinin hayırlı olması temennisini ileterek, Süleymanpaşa’da lokal bazda tecrübe ettikleri bazı asayiş problemlerini Fındık’la paylaşarak vatandaşların öneri ve şikayetleri doğrultusunda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Emniyet Teşkilatı’yla iletişim içerisinde olacaklarının altını çizdi.

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de İl Emniyet Müdürü Fındık’ı tebrik ederek kurumlar arası işbirliğinin önemine değindi. Süleymanpaşa’nın huzur ve emniyeti için hep beraber hizmet edeceklerini ifade eden Başkan Yüksel fedakarca çalışan Emniyet personeline başarı dileklerini iletti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA