SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

Aegondirekt’den Yeni Hayat Sigortası Ürünü “Güvende Kal”

Aegondirekt’den Yeni Hayat Sigortası Ürünü “Güvende Kal”
Bu haber 17 Şubat 2021 - 18:22 'de eklendi ve 187 kez görüntülendi.

Aegondirekt’in Ferdi Kaza Sigortası teminatlarını kapsayan yeni hayat sigortası ürünü, özellikle pandemi süreciyle birlikte evde yoğun olarak vakit geçirilen bu dönemde, bireyleri ev kazalarına karşı güvence altına alıyor. Güvende Kal Hayat Sigortası ile, kaza durumunda ayakta ve yatarak tedavi masrafları, poliçede belirlenen limitlere göre karşılanıyor. Bununla birlikte istenirse ek olarak kritik hastalıklar ve kanser teminatı da satın alınarak police kapsamında tüm hastanelerde yine limitler doğrultusunda tedavi olunabiliyor. Vefat Teminatı’nın ana teminat olarak sunulduğu Güvende Kal ürününde, sigortalının hayatını kaybetmesi haline ise hak sahiplerine tazminat ödemesi yapılıyor. Güvende Kal Hayat Sigortası, Aegondirekt.com.tr üzerinden hızlı ve online satın alma imkanıyla dört farklı paket seçeneği ile sunuluyor.

Sigorta sektöründe yenilikleriyle öne çıkan Aegon Türkiye, dijital platformu Aegondirekt.com.tr üzerinden yeni bir hayat sigortası ürününü müşterileriyle buluşturuyor. Pandemi dönemiyle birlikte hemen herkesin evlere kapanması üzerine geliştirilen Güvende Kal isimli yeni hayat sigortası ürünü, poliçe sahiplerini, hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı güvence altına alıyor. 18 – 64 yaş arası herkesin kolaylıkla sahip olabileceği bir yıl süreli poliçede ana teminat olarak kaza sonucu vefat yer alırken, zorunlu ek teminatlar ise kaza sonucu tedavi masrafları ve kaza sonucu yatarak tedavi şeklinde sıralanıyor. Ayrıca istenirse kanser ve kritik hastalıklar da ek teminat olarak poliçeye dahil edilebiliyor.

Müşterilerine “Olayın Kolayını” sunan Aegondirekt’in Güvende Kal Hayat Sigortası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.aegondirekt.com.tr adreslerini ziyaret edebilirler. Sitede ayrıca, bankalardan alınan ihtiyaç, konut, taşıt gibi farklı krediler için fazladan hayat sigortası masrafı ödemenin önüne geçen indirimli Kredi Hayat Sigortası poliçelerinden de online olarak kolaylıkla satın alınabiliyor.

Aegon Hakkında: Aegon, 1844’te Hollanda’da kuruldu. 171 yıllık deneyimini dinç, çevik ve dinamik bir şekilde bugüne adapte ederek gelişiyor. 20’den fazla ülkede 40 milyonu aşan müşterisi bulunuyor ve siz bu yazıyı okurken bile büyümeyi sürdürüyor. Hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi konularında durmadan gelişen ve büyüyen Aegon dünyadaki payını 2008’de Türkiye’ye gelerek artırdı. 2015’te www.aegondirekt.com.tr ile müşterilerine hayat sigortası ürünlerini online satın alma imkanı sunarak hızlı, pratik ve kolay bir satın alma deneyimi geliştirdi ve yeni ürünlerle bu deneyimi gün geçtikçe daha da güçlendirmeye devam ediyor. Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı günden beri birçok ilke imza atan Aegon, hız kesmeden yeniliklerini sürdürüyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA