ADEN DE ÇOCUKLAR COŞACAK

 

ADEN Koleji’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediği “1. Geleneksel Çocuk Şenliği” etkinliği yarın (20 Nisan 2013 Cumartesi) gerçekleştirilecek.

Saat 12.00-15.00 arasında ADEN Koleji bahçesinde yapılacak olan şenlikte, etkinlik çadırları kurulacak. Bu çadırlarda hamur oyunları, parmak boyama çalışmaları, sulu boya çalışmaları, kil hamuru çalışmaları, boyama teknikleri ve yüz boyama etkinlikleri yapılacak.

Kukla gösterileri ile drama gösterilerinin de yer alacağı şenlikte, sandalye kapmaca, bal toplama, çuval yarışı, yumurta yarışmaları da gerçekleştirilecek.

  • TÜM KEŞAN HALKI DAVET EDİLDİ

ADEN Koleji Anaokulu/Ortaokul Müdürü Elvan Ekinci ve İlkokul Müdürü Mehmet Engin, konu hakkında yaptıkları açıklamada, ADEN Koleji 1. Geleneksel Çocuk Şenliği’nin ilkinin yapılmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, “Etkinliğimize tüm Keşan halkımızı davet ediyoruz. Şenlikte düzenlenecek olan yarışmalarda, çocuklarımızın özgüvenlerini arttırmak hedefindeyiz. Çocuklarımız aileleri ile birlikte etkinliklerimize katılabilecekler” dedi.

Uçurtma etkinliğinin de yapılacağı şenlik, çocukların müzik eşliğinde dans etmeleriyle sona erecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir