SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanı Harmanlı:”Biz, hayat pahalılığı var artarak devam ediyor diyoruz.”

DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanı Harmanlı:”Biz, hayat pahalılığı var artarak devam ediyor diyoruz.”
Bu haber 13 Mayıs 2023 - 10:55 'de eklendi ve 267 kez görüntülendi.

DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanı Kerem Harmanlı,” Biz, hayat pahalılığı var artarak devam ediyor diyoruz. Geçim sıkıntısı yaşıyoruz diyoruz. Hala ve hala asfalt diyorlar, yol diyorlar.”dedi.

Harmanlı yaptığı açıklamada şunları kaydetti:”Değerli yol arkadaşlarım. Sizlerin vesilesiyle 6 lı masanın tüm kadrolarına buradan saygı ve selamlarımı gönderiyorum. Herkesin eline, emeğine, yüreğine sağlık.

Değerli Dostlar; Biz, hayat pahalılığı var artarak devam ediyor diyoruz. Geçim sıkıntısı yaşıyoruz diyoruz. Hala ve hala asfalt diyorlar, yol diyorlar.
Biz işsizlik var, gençlerimiz işsiz diyoruz. Gelecek endişesi çekiyorlar diyoruz. Gençliğimiz var diyoruz. Hala ve hala kaldırım diyorlar.
Bunlar yok mu arkadaşlar Yok mu sayacağız Allah aşkına.
Biz doğruları söylemek zorundayız. Acaba, şunun mu oyunu kaybederiz, bunun mu oyunu kaybederiz diye doğru bildiğimizden şaşamayız, yapamayız bunu.

Bizler; o’cu, bu’cu, şu’cu değiliz hepimiz.
Biriz biz, bir.

Bizler; Orda bir köy var uzakta.
O köy bizim köyümüzdür.
Gezmesek de, tozmasak da.
O köy bizim köyümüzdür.diyenleriz.
Bizler; Oynaya oynaya gelin çocuklar. El ele el ele verin çocuklar. Bir Vatan bırakın biz çocuklara. Islanmış olmasın göz yaşlarıyla diyenleriz.

Bizler; Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir diyenleriz.

Milletimiz, kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına. Gayrısız, ülkesi için, Ülkesi ve Milletinin Bağımsızlığı için. Bölünmez Bütünlüğü için geçmişte nasıl siperlere yattıysa. Kadınlarımız da kağnı üstünde su, ekmek, yiyecek, içecek, erzak taşımışlardır. Bizler, hepimiz, o anaların çocuklarıyız, torunlarıyız. Bugün yine aynı ruhla, Milletimiz yurdumuzun dörtbir yanından. Depremin sonrasında yaşanan felakette, o köy bizim köyümüzdür demiştir. Kadınlarımız, çorap örmüştür, çetik örmüştür, atkı, çapka, bere örmüş, göndermişlerdir. Omuzlarında erzak taşımışlardır.
Milletimiz size minnettardır.
Bu Vatan sizlere minnettardır.

Türk Milleti zekidir.
Türk Milleti çalışkandır. Diyoruz hepimiz

Bu Millet için, bu Vatan için, akıl ve alın teri dökenlerin bilcünlesinden geçmişte de bugünde de, yarınlarda da Allah bin kere razı olsun.

Biz: 1955’de cip, kamyonet, kamyon yaptık.
1960’da Ford consul ve thames yaptık. 1967 transit, 1966’da Anadol, 1968’deTofaşı kurduk. 1971 Murat 124, 1981 Şahin, kartal doğan ürettik. 1971 renault 12. Bugün Toog ürettik. Şükürler olsun.
Kıbrısa da hatırlarsanız yüzerek gitmedik çok şükür.

Sevgi kazanacak, saygı kazanacak.
Millet kazanacak.
Birleşe birleşe kazanacağız.

Hayırlı olmasını temenni ederim.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA