SON DAKİKA

Keşan Haber
Keşan Gardenya Çiçekçilik

1 OY ERDOĞAN GİTSİN DİYE 1 OY TKP YE

1 OY ERDOĞAN GİTSİN DİYE 1 OY TKP YE
Bu haber 05 Mayıs 2023 - 15:07 'de eklendi ve 319 kez görüntülendi.

TKP Edirne Milletvekili adayları Mustafa ve Muammer Alan, “1923’te bağımlılık zincirlerini kırdık ,saltanatı ve halifeliği kaldırdık.Eskiyi yıktık,yeniyi kurduk.İşte bu inanç ve cesaretle 2023’te YENİDEN diyoruz.”şeklinde konuştular.
Aşan kardeşler yaptıkları açıklamada,”Yeni bir Cumhuriyet kuracağız. Laik, Bağımsız, Çağdaş, Özgürlükçü, Devletçi, Sanayileşmiş,sömürü ve eşitsizliğe son vermiş bir Türkiye inşa edeceğiz”dediler.

İki kardeşin aday olduğu  TKP’nin  Edirne listesinde seçim çalışmaları devam ediyor.

Alan kardeşler Keşan’da  seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan açıklama şöyle: “Ama önce ülkeyi ele geçiren arsız patronların,uluslararası şirketlerin,yobazların saltanatını YIKACAĞIZ.
Yalanlarını,iki yüzlülüklerini,çürümüşlüklerini,sahtekarlıklarını suratlarına çarpa çarpa!
Yurtaşlar,
AKP yoksulluk,yolsuzluk ve yasaklarla mücadele sloganıyla iktidara geldi.Yurtaşlarımız daha yoksul durumda,ülke yolsuzluklara boğuldu,memleket baskı ve yasaklarla yönetiliyor.
Fabrikaların,bankaların,hastanelerin,okulların,madenlerin,deniz kıyılarının, akarsuların,AVM’lerin küçük bir azınlığın elinde olduğu,insanın insanı sömürdüğü bu ahlaksız düzeni yıkacağız.
Tekrar ediyoruz,insanın insanı sömürmesi en büyük ahlaksızlıktır.
İnsanlarımızın dini duygularını,inançlarını istismar etmek,bunu güç ve ekonomik çıkar için kullanmak,Türkiye’yi tarikatların-cemaatlerin rekabet alanına çevirmek ahlaksızlıktır.TKP düşüncesini gizlemeyi,nabza göre şerbet vermeyi,iktidar olmak için yalan söylemeyi,eğilip bükülmeyi,güç karşısında boyun eğmeyi,ilkesiz ittifaklar içine girip halkı kandırmayı ahlaksızlık sayıyor.
Kendini bu ülkenin sahibi sanıp emekçileri köle yerine koyan küstah patronlara, yaşamımızı borç ve faturalarla boğuşarak tüketmemize neden olan bu akılsız düzene,köşe dönücü sahtekar yobazların cehalet ve kin saçan vaazlarına hep birlikte isyan ediyoruz.Bu ülkeyi onlar batırdılar,biz aydınlığa çıkaracağız.
Biz çoğunluğuz.Yeter ki ayağa kalkalım.
Evet işe Türkiye Komünist Partisi’ne oy vererek başlayabiliriz.
Unutmayalım ve inanalım
TKP GELİR,HER ŞEY DEĞİŞİR. OYLAR TKP YE”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA